Skip to main content

O nás

Spoločnosť NIVILI

Spoločnosť NIVILI vzišla z firmy ŠIVINET s.r.o., ktorá pôsobila v rokoch 2006 až 2011, kedy došlo k odpredaju jej hlavnej obchodnej aktivity. ŠIVINET s.r.o. sa zaoberala budovaním optických sietí, štruktúrovanej kabeláže a poskytovala internet v Michalovskom okrese.

Po odpredaji hlavnej obchodnej aktivity, poskytovania internetu, bola firma ŠIVINET s.r.o. opustená a bola založená nová spoločnosť – NIVILI s.r.o. V našom počiatočnom štádiu sme pokračovali v oblastiach, na ktoré sme sa zameriavali aj predtým – budovanie optických sietí a štruktúrovaná kabeláž.

S postupujúcim časom sme rozširili naše aktivity a začali sme sa venovať inteligentným elektroinštaláciám a smart domácnostiam. Sme skúsenými vykonavateľmi projektov CONTROL 4, ale aj rozsiahlejších KNX projektov.

Od roku 2016 sme do našej ponuky zaradili aj kamerové systémy. Medzi naše významné projekty patrí kamerový systém mesta Veľké Kapušany, ktorý je postavený na optickej sieti, ktorej výstavbu sme realizovali.

Od roku 2021 sme začali poskytovať aj bezpečnostné technológie, ako sú alarmy, a v roku 2022 sme rozšírili našu ponuku o klimatizačné zariadenia typu split a multisplit.

Takto je spoločnosť NIVILI s.r.o. dnes komplexným poskytovateľom služieb v oblasti IT infraštruktúry, inteligentných elektroinštalácií, kamerových systémov, bezpečnostných technológií a klimatizácie. Naša silná stránka je dlhoročná skúsenosť a široké portfólio služieb, ktoré ponúkame našim klientom.

Kontaktujte nás

O NÁS

Prečo práve naša firma?

Flexibilita

S našou spoločnosťou získate flexibilné riešenia pri montáži klimatizácií a kamerových systémov.

Precíznosť

Naši odborníci sa venujú každému detailu, aby zabezpečili precíznu inštaláciu a optimálnu funkčnosť.

Odbornosť

Máme skúsený tím odborníkov a 13 rokov skúsenosti. Disponujeme všetkými potrebnými certifikátmi a oprávneniami.

Spoľahlivosť

Môžete sa spoľahnúť na našu spoločnosť, že poskytne spoľahlivé a kvalitné služby pri montáži a údržbe.