Skip to main content

Služba

Klimatizácie

Hľadáte klimatizáciu pre byt, dom, či kanceláriu? Prezrite si náš výber prvotriednych nástenných, kazetových a parapetných jednotiek. Ponúkame tiež profesionálne multisplitové riešenia pre tých, ktorí potrebujú pripojiť viacero vnútorných jednotiek.

Samsung WindFree

Inovatívna klimatizácia, ktorá poskytuje pohodlie bez prievanu. Inteligentný systém distribúcie vzduchu udržuje konštantnú teplotu a poskytuje ideálny komfort bez narušenia pokoja. Energeticky účinný a tichý.

Prejsť na klimatizáciu

Samsung AR35

Klimatizácia pre moderného používateľa. Súčasťou je energeticky efektívny chladicí systém, ktorý poskytuje rýchle a účinné chladenie. Tichý chod a jednoduchá inštalácia sú jeho ďalšími prednosťami.

Prejsť na klimatizáciu

Daikin Emura 3

Úžasná kombinácia štýlu a technológie. Tento energeticky efektívny model ponúka vysokoúčinné chladenie a vykurovanie s elegantným a moderným vzhľadom, ktorý sa hodí do akejkoľvek miestnosti.

Prejsť na klimatizáciu

Daikin Sensira NEW

Výkon, spoľahlivosť a komfort v jednom. Ideálna voľba pre tých, ktorí potrebujú zabezpečiť rovnováhu teploty v celom priestore. Ponúka vysokú účinnosť a tichý chod.

Prejsť na klimatizáciu

Toshiba Haori

Unikátny dizajn stretnutý s výkonom. Toshiba Haori prináša personalizovanú pohodlnosť s vysokou energetickou efektívnosťou. Táto jednotka kombinuje estetiku a technológiu pre optimálny komfort.

Prejsť na klimatizáciu

Toshiba SHORAI Edge

Kompaktná a výkonná, SHORAI Edge je ideálna pre domáce aj kancelárske prostredia. Jej jednoduchý dizajn a skvelé teplotné regulácie prinášajú komfort na novú úroveň.

Prejsť na klimatizáciu

Hisense Energy PRO Plus

Energeticky úsporná a výkonná jednotka, ktorá zabezpečuje spoľahlivé chladenie a vykurovanie. Prináša vysokú účinnosť a minimálny hluk, a tak je ideálna pre každodenné použitie.

Prejsť na klimatizáciu

Hisense Comfort

Efektívna a praktická voľba pre pohodlie vašej domácnosti. S nízkou hlučnosťou, efektívnym chladiacim systémom a jednoduchým ovládaním je to ideálny pomocník pre teplo aj chlad.

Prejsť na klimatizáciu