Skip to main content

Služba

Automatizácia

Premeňte vašu domácnosť na miesto, kde je budúcnosť doma. Vytvárame a transformujeme domácnosti na „smart“ domácnosti prostredníctvom inštalácie a integrácie pokročilých systémov. Či už ide o automatizované osvetlenie, inteligentné kúrenie, alebo bezpečnostné systémy, vytvárame na mieru šité riešenia pre každú domácnosť.

Inteligentná domácnosť

Vytvorením inteligentnej domácnosti budete môcť ovládať osvetlenie, elektroinštaláciu, termostat, domáci alarm, kamery alebo zámky dverí na diaľku cez inteligentný telefón, tablet, ale aj počítač alebo televízor.

Kontaktujte nás

Smart technológie

Smart technológie v domácnosti vám ponúkajú schopnosti, ktoré určite oceníte. Zjednodušte si každodenné činnosti, spríjemnite si bývanie a majte svoj život pod kontrolou.

Kontaktujte nás

Detekcia a ochrana
pred narušením

Získajte prvotriedne bezpečnostné funkcie vybavené pokročilou ochranou pomocou detekcie pohybu, aby ste zamedzili neoprávnenému vniknutiu. Ultramoderný ovládací panel, poháňaný technológiou PowerG, využíva vojenskú šifrovanie pre maximálnu bezpečnosť za minimálnu cenu.

Pozrite sa, kto je pred vašimi dverami 24/7

Udržujte bezpečnosť vášho domu stále na očiach s prémiovou vonkajšou kamerou s vynikajúcim farebným obrazom aj vo večerných hodinách. Zabezpečte svoje predné dvere s videovrátnikom, ktorý vám umožňuje monitorovať dodávky, pracovníkov a hostí s možnosťou vizuálneho sledovania, zvuku a komunikácie pre zvýšenú bezpečnosť.

REFERENCIE

Vybrané realizácie